Teraz dostawa jeszcze taniej.

Dla Państwa wynegocjowaliśmy nowy, wyjątkowo niski koszt dostawy. Dostawa kurierem naszych pieczątek w 24h kosztuje już tylko 11,50 zł !  Chwilowo nie ma Cię na miejscu dostawy? Nic nie szkodzi – Nie zostaniesz z awizo i kłopotem. Kurier zadzwoni i uzgodni kolejny termin nawet trzy razy, bez dodatkowych opłat. Wypróbuj komfortową, tanią i skuteczną dostawę!

Czy wiesz, że pieczątki DF mają kilkakrotnie większy zapas tuszu niż standardowy automat i nie wymagają wymiany poduszki ? 

Nawet 25.000 odbić bez uzupełniania tuszu. Tusz się wyczerpał ? Ściągasz główkę i nalewasz popularnego tuszu wodnego. Nowoczesne i ergonomiczne wzornictwo oraz wytrzymała konstrukcja, wraz z najnowszą technologią ukrytą w środku, stawiają pieczątki DF w światowej czołówce. Brak konieczności wymiany poduszek  i uzupełnianie tuszem wodnym sprawia, że jest to najtańsza w utrzymaniu pieczątka automatyczna na rynku. Tylko na pieczatkioutlet.pl wyjątkowo korzystna oferta na kilkadziesiąt rozmiarów pieczątek DF. Zapytaj o pełen asortyment.

TUSZOWANIE 2

DF43DF2255DF2867