o firmie

 Sklep pieczatkioutlet.pl powstał by oferować najwyższej jakości pieczątki w bardzo konkurencyjnych cenach. Obsługujemy wiele dużych firm co daje nam możliwość hurtowego zakupu opraw pieczątek bezpośrednio od producentów. Nasz outlet wciąż modyfikuje ofertę i maksymalnie redukuje marżę by oferować stale dobre i tanie pieczątki. Współpracujemy z czołowymi na polskim rynku producentami opraw, takimi jak Modico, Trodat, Colop, Wagraf i światowymi jak Shiny, czy też Durachop. Dbamy o najlepszy asortyment  nie ograniczając Państwa wyboru. Nasza oferta pieczątek jest optymalna i kompletna oraz niezwykle atrakcyjna cenowo. Oferujemy tylko rozwiązania sprawdzone i pewne. Nie uznajemy kompromisów jeśli chodzi o jakość. Korzystamy z najlepszych maszyn liderów branży stemplarskiej: laserów Universal, laserów Trotec oraz oryginalnych maszyn flash Humal Elektroonika. Produkcją zajmują się osoby z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i obróbce pieczątek, stale doskonalące warsztat i poznające nowe technologie. Jakość jest dla nas zawsze najważniejsza, dla tego przed wysyłką zawsze pieczątki kontrolujemy pod kątem poprawności treści i parametrów odbicia. Tanie pieczątki online z naszego sklepu nie oznaczają rezygnacji z najwyższej jakości.

Dane teleadresowe:

AMB Grzegorz i Tomasz Ratyńscy Spółka Jawna
ul. Mołdawska 27
61-614, Poznań

Tel. 509 672 572

Nr. KRS: 0000530340

SĄD REJONOWY POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY
KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Asortyment:

  • Pieczątka firmowa .

Zrealizujemy każdy szeroko rozumiany projekt pieczątki firmowej do wymiarów 10/14cm, a na specjalne zamówienie nawet większy stempel ! Zdajemy sobie sprawę że pieczątki firmowe to wizytówka firmy dla tego wyrabianie pieczątek traktujemy bardzo poważnie. Nasza oferta zawiera wyłącznie modele pieczątek które spełniły wymogi jakościowe gwarantując długą i bezproblemową eksploatację.

  • Pieczatka imienna.

Dostępne zarówno jako pieczątki kieszonkowe jak i stemple automatyczne. Oferujemy sprawdzone i bezawaryjne modele pieczątek imiennych które spełnią Państwa oczekiwania jakościowe w 100 %.

  •  Pieczątka kieszonkowa.

Wiele rozmiarów i producentów. Tylko nowoczesne technologie dzięki którym stemple są niejednokrotnie  trwalsze niż tradycyjne pieczątki automatyczne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie pieczątki kieszonkowe które uznaliśmy za najlepsze na rynku.

  •  Pieczątka z logo.

Wykonamy nawet kolorowe pieczątki gdzie  logo może być również w oddzielnych kolorach. Precyzja którą umożliwiają technologie przez nas stosowane pozwala na odzwierciedlenie skomplikowanych grafik a nawet zdjęć.

  • Pieczątka księgowa.

Duże pieczątki to nasza specjalność. Dysponujemy technologią dzięki której pieczątki księgowe odbijają równie lekko jak mniejsze stemple. Duże pieczątki beztuszowe nie wymagają odbijania od poduszki  co znacznie ułatwia pracę. Dziesiątki odbić bez uzupełniania tuszu i system szybkiej regeneracji pieczątek księgowych to rozwiązanie bezkonkurencyjne.

  • Pieczątka okrągła i owalna.

Posiadamy  pieczątki okrągłe w  kilkunastu rozmiarach . Okrągły kształt i mnogość rozmiarów otwierają pole dla nowych , wyjątkowych wzorów stempli . Nasz kreator pieczątek online nie pozwala w pełni wykorzystać możliwości jakie dają pieczątki okrągłe dla tego w tym przypadku prosimy o kontakt mailowy.

  •  Pieczątki kolorowe.

Unikalna technologia pozwala tworzyć stemple w kilku a nawet kilkunastu kolorach. Pieczątki z logo odwzorowanym w oryginalnym kolorze z pewnością zrobią wrażenie na Państwa klientach. Na specjalne życzenie dobierzemy barwę tuszu według Państwa oczekiwań.

  • Pieczątki dla nauczycieli.

Wykonamy najtańsze pieczątki w tak wysokiej rozdzielczości , nawet ze skomplikowaną grafiką lub zdjęciem. Szkoła nie musi być nudna dla tego pieczątki dla nauczycieli możemy stworzyć według Państwa upodobań. W każdym kształcie , rozmiarze i kolorze. Możemy zeskanować i przenieść do pieczątki wzory zaprojektowane przez dzieci. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia…..